Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

Zázemí a služby

PRONÁJMY pro Vaše aktivity:

HERNA, CVIČEBNA, GALERIE, SPIRÁLA

 

JAKÉ AKTIVITY U NÁS MŮŽETE PROVOZOVAT:

Samozřejmě nejlépe jsme vybaveni na rodinné a dětstké akce, ale naše prostory jsou jednorázově i dlouhodobě využívány i pro ryze dospělácké aktivity.

Uspořádat u nás můžete:

oslavu, setkání přátel, prezentaci, přednášku, seminář, workshop, kurz, bazárek, autogramiádu, ochutnávku, tábor, školení, cvičení, hudební či divadelní představení, festival, tvoření, generální zkoušku, individuální poradenství, koučing, pracovní schůzku, volby... Můžete si u nás zorganizovat vlastní webinář, meeting, teambuilging.... nás už to toho opravdu víc nenapadá, ale pokud Vás ANO - tak to pojďme zkusit... 

Uvažujete o vlastní lektorské praxi a chybí Vám prostory?  Nebo klienti? Nebo obojí? Zkusme to SPOLU....

POPIS PROSTOR:

HERNA: prostor s kapacitou cca 20 osob vybaven hračkami a herními prvky pro kojence, batolata a školkáčky, k dispozici je i bar s kávovarem a konvicí.

CVIČEBNA: volný, vzdušný prostor s kapacitou cca 20- 30 osob, využívaný pro cvičení i přednášky, workshopy, semináře. Cvičební pomůcky jsou skryty za závěsemi, lze variabilně vybavit stoly, židlemi apod.

SPIRÁLA: menší místnost s kapacitou cca 8 - 15 osob vybavená kuchyňkou s lednicí i mikrovlnkou, využívána především pro jazykové a výtvarné kurzy, workshopy, vhodná pro prezentace, meetingy, ochutnávky, školení BOZP apod. především v užším kruhu osob

GALERIE: prostorná chodba spojující hernu a cvičebnu, ideální pro konání výstav, bazárků, propagačních i prodejních prezentací, ochutnávek, apod. Velmi oblíbená je také jako RELAX ZÓNA pro uvolnění a občerstvení účastníků akce, kdy je Vám při současném pronájmu herny i cvičebny k dispozici zcela ZDARMA.

Na Gymnáziu se nachází také několik TĚLOCVIČEN a venkovních HŘIŠŤ. Pronájem těchto prostor všák zasadně nezprostředkováváme, pokud máte o jejich využití zájem, je třeba se domluvit přímo s vedením GNJ - kontakt ZDE.

VÝBĚR Z FOTEK NAJDETE N´ÍŽE nebo NA NAŠEM FB ALBU

Hromadu dalších FOTEK najdete pod záložkou INTERIÉR také TADY 

VYBAVENÍ: 

MÁTE K DISPOZICI: průlezky, hračky, herní i cvičební pomůcky, overbally, deky, podložky, sedací vaky, tři gauče, křesla, židle, stoly, dětské židličky a stolky, plátno, dataprojektor, flipchart, vybavenou kuchyňku s lednicí i mikrovlnkou, krmící židličky pro děti, přebalovací pult, nočníky, kojící polštář, žíněnku, lavičku apod. Nejlépe pokud si přijdete vybrat osobně. Za zapůjčení některého vybavení se platí symbolický paušální poplatek, což zároveň znamená, že bez předchozí dohody je nelze volně používat - podrobněji v příloze PODMÍNKY PRONÁJMU

KDE NÁS NAJDETE:

Najdete nás v pravém suteréním křídle budovy Gymnázia. Doporučená, ale zdaleka ne jediná, cesta k nám je boční brankou z ulice Kollárova, nalevo dolů po pěšince a pak doprava, kde již najdete výrazně označený vchod RC PROVÁZEK.

MAPKU najdete ZDE a pod záložkou EXTERIÉR si můžete prohlédnout  FOTKY

CENY PRONÁJMU:

Ceny pronájmu se domlouvají individu´álně podle charakteru a délky trvání akce a vychází z CENÍKU JEDNORÁZOVÝCH PRONÁJMŮ - v příloze, orientační ceny jsou uvedeny v tabulce níže...

Speciální ceny máme pro naše STÁLÉ KLIENTY RC PROVÁZEK a pro DLOUHODOBÉ PRONÁJMY.
Více informací u Katky 725 21 00 50, projekty@proficionj.cz
 
JE FÉR SI ŘÍCT I PODMÍNKY A DODRŽOVAT JE:
 
Rezervaci prostor budete mít jistou až na základě Vaší písemné objednávky a po zaplacení nevratného
REZERVAČNÍHO POPLATKU ve výši 350 Kč.
 
Za jednorázový a taktéž nevratný ADMINISTRAČNÍ POPLATEK ve výši 350 Kč Vám dále nabízíme prezentaci Vaší akce na našem FB a WEBU + vytištění a vyvěšení Vašich letáků v našem centru. 
 
Platby přijímáme pouze bezhotovostně na účet: 2701058749/2010, kdy v.s. je číslo zálohové faktury, která Vám přijde emailem na základě Vaší písemné objednávky. 
 
Dodržování  PODMÍNKEK PRONÁJMU A PROVOZNÍHO ŘÁDU, které najdete v příloze je základní PODMÍNKOU poskytnutí pronájmu.. 
PODMÍNKY PRONÁJMU
CENÍK PRONÁJMU
HERNA: 150 - 75 Kč/hod.
CVIČEBNA: 150 - 75 Kč/hod.
SPIRÁLA: 125 - 60 Kč/hod.
GALERIE: 125 - 60 Kč/hod.
pro REZERVACE TERMÍNŮ OSLAV V HERNĚ kontaktujte: ANDREU 777 708 445, andrea.erbenova@proficionj.cz
OSTATNÍ PRONÁJMY můžete řešit s: Katkou 725 210 050 (ne SMS), projekty@proficionj.cz
VÍTEJTE V PROVÁZKU
HERNA
HERNA
VCHOD
CVIČEBNA
GALERIE - RELAX ZÓNA
SPIRÁLA

Kontakt

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí

v Novém Jičíně.