Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

Podpořte nás

Rodinné centrum Provázek udržuje dlouhodobě vysokou kvalitu služeb a zázemí i díky podpoře přátel a partnerů. Náš provoz měsíčně stojí cca 150 000 Kč. Pokud se Vám líbí naše činnost a zároveň chcete a můžete nás podpořit, budeme rádi.

Způsobů je hned několik (případně můžete vymyslet vlastní, stačí se s námi spojit), podpořit nás můžete...

 

 

...finančním příspěvkem 

 
Práce nám není cizí, umíme se otáčet a máme co nabídnout. Aby to však bylo za dostupných podmínek,  otřebujeme finanční podporu pro naše projekty, aktivity, i nápady. Můžete nás podpořit jednorázově tím, že přispějete konkrétní částkou na vybranou akci nebo nám přispějete na vybavení RC, které podléhá opotřebení a tak je pořád co kupovat. Taky nám můžete přispět “na něco” a my určitě to něco vymyslíme. Oceníme menší i větší dary. Děkujeme.
 
Dary poskytnuté naší organizaci si můžete odečíst od základu daně dle Zákona o daních z příjmu 586/1992 Sb. Fyzické osoby, včetně zaměstnanců, si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud úhrnná hodnota darů v kalendářním roce přesáhne 2% ze základu daně anebo činí alespoň 1.000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10% ze základu daně. Právnické osoby mají nárok na odčitatelnou položku, pokud hodnota jednoho daru (nebo všech darů jedné organizaci) bude činit alespoň 2.000 Kč. Základ daně lze snížit nejvýše o 5% základu daně. Potvrzení o daru vystavujeme všem dárcům.
 
 

...hmotným darem či zakoupením konkrétního vybavení

Nákupní seznam se u nás neustále obměňuje, většinou jsou na něm cvičení pomůcky, knihy, hračky či další vybavení do herny s kavárnou. Oceníme třeba i použitou, ale funkční tiskárnu, kopírku, notebook a jiné.
...odbornými službami a výpomocí Jednorázově, ale taky třeba “čas od času” se nám může hodit pomoc třeba od grafiků, učitelů, právníků, IT pracovníků, malířů, stolařů, designérů a mnohých další. Službou, kterou
nám poskytnete v době, kdy ji my potřebujeme, “jen” pro dobrý pocit, nám velmi pomáháte a
jsme za to rádi.
 
 

...tím, že se stanete dobrovolníkem

 
Provázek funguje i díky podpoře ze strany dobrovolníků, resp. především dobrovolnic z řad maminek na RD - ty se třeba výrazně podílejí na chodu dětské herny a za to jim patří velký dík. Pokud Vás zajímají možnosti dobrovolničení (ať už v herně či u dalších aktivit RC) ozvěte se nám, určitě něco vymyslíme. 

 

Rozhodnete-li se nás podpořit, využijte prosím následujícího kontaktu:

Žaneta Konopáčová - mobil: 728 189 742, mail: zaneta.konopacova@proficionj.cz

o-organizaci-v-kostce.pdf

Kontakt

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí

v Novém Jičíně.