Rodinné centrum Provázek

725 210 050 (054) Facebook

Hravá angličtina s Céline Bossu pro děti od 4 - 7 let

Každé dítě je jedinečné a my jsme připraveni tuto jedinečnost respektovat. Zároveň je však každé dítě jako prázdná nádoba, která čeká, až ji někdo naplní vědomostmi. A my jsme tady, abychom dětem předali znalost angličtiny formou, která mu bude blízká, bude jí rozumět a chápat. 

Angličtina pro malé děti je založena na principu play & learn. Děti si tedy hrají a zároveň se učí. Aktivity se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost. Většina činností probíhá v pohybu nebo pohodlně na koberci. 
 
Lekce probíhají zábavnou a nenucenou formou hry, při výuce se používají různé obrázky, hračky, gesta a mimika. 
 
Každé malé dítě dokáže používat svůj rodný jazyk a naučilo se ho jednoduše a nenásilně. Jak? Posloucháním a napodobováním. Bez nudné gramatiky a šprtání slovíček si Vaše dítě skutečně osvojí angličtinu. Děti tímto způsobem získávají k angličtině pozitivní vztah, zbavují se již v ranné životní fázi ostychu a připravují se tak na pokračování na dalších stupních studia.  
 

Lektor: Céline Bossu 

Céline Bossu pochází z Lyonu ve Francii. Nyní žije řadu let v Kopřivnici, kde se zabývá výukou anglického a francouzského jazyka, stejně tak i překlady a tlumočením.  Ve svém volném čase se aktivně věnuje zpěvu ve skupině Hluční sousedé.

 

Registrace ZDE 

 

 

Organizace kroužku 

Zahájení I. pololetí 2020/2021 ve středu 16.9.2020. Blok bude zahrnovat 17 lekcí po 45 minutách, (ukončení pololetí bude 27.1.2021. prodloužení je možné v případě absence lektora na lekcích a jejich náhradách). Kurz neprobíhá o prázdninách a státních svátcích. Kapacita skupinky je 7 dětí. 

KDE Cvičebna RC Provázek
S KÝM s Céline Bossu
CENA 108 Kč / lekce, celková cena 1 836 Kč
VÍCE INFO u Andrej, andrea.erbenova@proficionj.cz, tel. 777 708 445
KDY: STŘEDY v 14:45 - 15:30

Kontakt

Rodinné centrum PROVÁZEK provozuje PROFICIO, z.s., které od roku 2008 působí v Novém Jičíně.